DNA Works

  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec_1
  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec
  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec_2
  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec_6
  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec_5
  • dna_works_gabinet_stomatologiczny_bolesławiec_3

Projekt wnętrz kliniki stomatologicznej w Bolesławcu

lokalizacja: Bolesławiec

projekt: styczeń 2014

stan: zrealizowano

powierzchnia użytkowa: 103m2

Nasza pracownia projektowa DNA works specjalizuje się w projektowaniu obiektów służby zdrowia, a w szczególności są to: projekt wnętrz kliniki stomatologicznej i medycyny estetycznej, projekty prywatnych gabinetów stomatologicznych i lekarskich, projekty ośrodków zdrowia, przychodni lekarskich i klinik, szpitali prywatnych oraz NZOZ, aranżacje gabinetów służby zdrowia.

Realizowane przez nas obiekty mają niepowtarzalny charakter, zostały zaprojektowane indywidualnie by wydobyć walory lokalizacji. Pacjenci w naszych wnętrzach czują się bezpiecznie i komfortowo, a ciekawe detale odwracają ich uwagę i pozwalają zapomnieć o stresie przed zabiegami.
Zakres prac projektowych w całości lub wybiórczo dotyczy koncepcji oraz projektu budowlanego kliniki lub przebudowy istniejącej przychodni, wszelkie uzgodnienia z rzeczoznawcami, administracją, projekty instalacji, projekty aranżacji wnętrz gabinetów stomatologicznych, identyfikację wizualną poprzez wykonanie wpadającego w pamięć logotypu.

Projektujemy na terenie całej Polski i Świata.
Jeśli mają Państwo więcej pytań, które chcielibyście omówić osobiście chętnie spotkamy się z Państwem na targach KrakDent2016

 

Pozostałe projekty