DNA Works

  • dna_works_dom_gliwice
  • dna_works_dom_gliwice_1

Projekt domu jednorodzinnego w Gliwicach – Wójtowej Wsi

lokalizacja: Gliwice, Wójtowa Wieś

projekt: sierpień 2015

stan: w trakcie realizacji

powierzchnia użytkowa: 175m2

Przedstawiamy Wam projekt domu, który zlokalizowany będzie w Gliwicach-Wójtowej Wsi. Dom przeznaczony jest do zamieszkania stałego dla jednej rodziny. Program użytkowy obiektu składa się z części mieszkalnej i garażowej.

Na parterze będzie zlokalizowany hol wejściowy, salon z jadalnią, aneksem kuchennym, dwie sypialnie z łazienką. Na piętrze znajdować się będzie sypialnia z garderobą, łazienka oraz pralnia. W części garażowej przewidziano parkowanie dla dwóch samochodów, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze.

Projekt domu to nowoczesna bryła, która składa się z trzech elementów – garażu oraz części mieszkalnej na parterze i piętrze, przekrytych płaskim stropodachem. Od strony wschodniej w miejscu wejścia do budynku zastosowano zadaszenie. Od strony południowo – zachodniej do bryły przylega zadaszony taras.

Elewacja projektowanego domu została wykończona przy użyciu nowoczesnych materiałów. Powierzchnie z białego tynku uzupełniono panelami w kolorze antracytowym. Zastosowano energooszczędną stolarkę okienną i drzwiową.

Zapraszamy do obejrzenia animacji

 

 

Pozostałe projekty