DNA Works

  • dna_works_biurowiec_katowice
  • dna_works_biurowiec_katowice_2
  • dna_works_biurowiec_katowice_1
  • dna_works_biurowiec_katowice_4
  • dna_works_biurowiec_katowice_3

Projekt budynku biurowego z magazynem w Katowicach

lokalizacja: Katowice

projekt: czerwiec 2014

stan: w trakcie realizacji

inwestor: BARWA SYSTEM Sp. z o.o.

powierzchnia użytkowa: 323,54 m2

Projekt budynku biurowego z magazynem jest zlokalizowany w Katowicach. Zakłada stworzenie budynku w którego jednej części znajdować będą się pomieszczenia biurowe, całość dopełniać będzie część magazynowa. Na parterze dwukondygnacyjnej części biurowej znajdzie się recepcja, sala konferencyjna oraz zaplecze socjalne. Na piętrze zaprojektowano powierzchnię biurową ze zmienną aranżacją- w przestrzeni można wydzielić pomieszczenia lub pozostawić przestrzeń otwartą typu open space. Z biur dostępny jest również taras. Dostęp do magazynu został zapewniony z wnętrza budynku biurowego poprzez przedsionek wraz z zapleczem sanitarnym oraz z zewnątrz poprzez wejście oraz dwie bramy wjazdowe.

Projekt budynku biurowego z magazynem zakłada prostą, nowoczesną formę. Zaakcentowanie wejścia głównego do budynku przez trójkątne zadaszenie, nadaje dynamikę bryle dynamiki. Część biurowa to dwukondygnacyjny budynek, o płaskim dachu. Bezpośrednio do części biurowej przylega magazyn, który będzie stanowić jednokondynacyjną bryłę o płaskim dachu.

 Elewację budynku stanowią płyty elewacyjne w kolorze antracytowym, tynk akrylowy koloru białego oraz elementy ażurowe z cięto ciągnionej siatki aluminiowej. Całość została uzupełniona poprzez zastosowanie stolarki okiennej, drzwiowej oraz obróbek blacharskich w kolorze antracytowym.

powierzchnia użytkowa części biurowej: 150m2

powierzchnia użytkowa części magazynowej: 173m2

Pozostałe projekty